Найкраще місце для відпочинку в Карпатах

Карпати славляться не лише мальовничими горами і густими лісами, вони також відомі своїм м’яким кліматом і цілющими властивостями мінеральних джерел. У цій статті ви ознайомитесь з найкращим місцем для відпочинку у Карпатському регіоні, яке з лишком замінить кримський відпочинок.

Синяк

Синяк – це село в Мукачівському районі Закарпатської області. Воно отримало таку назву завдяки кольору мінеральної сірководневої води, яка б’є ключем майже на кожному кроці. З її допомогою можна лікуватися від захворювань опорно-рухового апарату, а також кістково-м’язової та нервової систем.

Навколо села Синяк розташовані ліси Карпат, в яких ростуть бук, ялина і ялиця. Гарному відпочинку також сприяє велика кількість живності, так що в якості перерви між оздоровчими процедурами можна сходити за грибами або половити форель на гірській річці Синявці.

Вартість такого відпочинку в приватному будиночку в Карпатах становить 250 грн за одномісний номер або 330 грн за двомісний. Особливим попитом користується Садиба “Wellwood” – крім низької вартості номера, вона також радує своїх гостей вигідним розташуванням. Неподалік від неї знаходяться ресторани, кінотеатри, санаторії та гірськолижний курорт. Крім того, гарному відпочинку також сприяє міні-зоопарку, більярду та настільного тенісу.

Щоб дістатися на відпочинок в Синяк, потрібно взяти квитки на потяг до станції Мукачево. Потім пересісти на маршрутку і їхати до кінцевої станції.

Пам’ятки села Синяк

Приїхавши на відпочинок в Карпати в Синяк, в першу чергу потрібно попити цілющої води, насолодитися чистим повітрям і помилуватися мальовничими лісами. Також обов’язково необхідно побувати в одному з санаторіїв і пройти парочку процедур.

Після цього рекомендуємо відвідати розташоване біля села Синяк курортне містечко Свалява. Його пам’ятки вразять навіть самого вишуканого туриста: Михайлівська церква, Свалявський Меморіальний комплекс, гірські породи синього кольору, жіночий монастир та багато інших.

Особливої ​​уваги в Карпатах заслуговує Обавський камінь – скеляста вершина, створена близько 20 млн. років тому діючим вулканом. Її висота становить 80 метрів, а довжина – 2 км. Зараз Обавський камінь являє собою поляну, з якої відкривається прекрасний вид на мальовничу природу Карпат.

Неподалік від села Синяк також розташовані замок Шенборна, Середнянський замок і замок Паланок. Історія цих пам’яток нікого не залишить байдужим. Крім того, вражаючий зовнішній вигляд замку на тлі неймовірно красивої природи Карпат – відмінне місце для фотографії.